Truck
01 / 04 / 2018

Nekustamo īpašumu aģentūra
"Gabetti Russia"

 

"Gabetti Russia" - tā ir nekustamo īpašumu aģentūra Krievijā, kuras vadošais ofiss ir Itālijas grupas uzņēmums "Gabetti Group" (tajā ir iekļautas tādas komānijas, kā Patrigest Advisory&Valutation, Gabetti Property Solution Agency, Santandrea Luxury Houses, Abaco, Grimaldi Condominio) un to pazīst kā nekustamo īpašumu līderi visā pasaulē. 

 

 

  • Gabetti Russia palīdz pārdot, iegādāties un mainīties ar nekustamajiem īpašumiem Krievijas un ārvalstu tirgos.

Šī projekta ietvaros izstrādājām mājas lapas dizainu - zimējām dizaina koncepciju un veicām dizaina kodēšanas darbus.

Mūsu komanda piedalījās projekta izstrādē no idejas līdz mājas lapas publicēšanai un varam atklāt, ka šis ir viens no Art Direktores pēdējā laika mīļākajiem projektiem.

Rezultāts ir košs, mūsdienīgs un iedvesmojošs.

Gabetti.pro ir svarīgs posms mūsu klienta veiksmīgai uzņēmējdarbībai ar nekustamajiem īpašumiem. Mes pārdomājām katru mazāko sīkumu, lai mājas lapas lietotājam īpašumu meklēšana un apskate liktos maksimāli vienkārša un ērta.

Mājas lapa sastāv no divām daļām, faktiski tās ir divas mājas lapas vienā, kur pirmā atbild par Gabetti kompānijas prezentāciju, savukārt otrā kalpo, kā mājas lapa konkrētam reģionām, kurā tiek pārdoti nekustamie īpašumi.

 

 

Strādājot pie projekta mēs apskatījām ļoti daudz mājas lapu ar analoģisku vai līdzīgu tematiku. Analizējām jaunākās tehnoloģijas un tendences konkrētajā jomā, kuras varētu kalpot par ideju objektu meklēšanas funkcionalitātes izstrādei priekš Gabetti. Mēs izdomājām un testējām visdažādākos meklēšanas scenārijus un informācijas apskates veidus, lai mājas lapas lietojamība un loģika atbilstu vēlamajai.

Katru dienu mājas lapā tiek pievienoti desmitiem jaunu nekustamo īpašumu objekti. Meklētājs, liels apjoms thenisko parametru, objektu apskate un sarakstu izveide, vispārīgās informācijas attēlošana - tas viss ir mājas lapas funkcionalitātes pamats un mūsu galvenais uzdevums atrast veidu, kas to padarītu ērtu un vienkāršu.

Papildus funkcionalitātei mēs domājām arī par SEO. Kā jau zināms SEO sākas no mājas lapas tehniskās puses un satura, ja pašā pamatā ir sakārtotas SEO prasības, tad arī turpmākās mājas lapas virzīšanas aktivitātes nes daudz lielāku pienesumu.

Mūsu darbos vienmēr cenšamies atras balansu starp: meklētājam draudzīgs un lietotājam draudzīgs, citiem vārdiem, lai mājas lapa būtu izstrādāta atbilstoši meklētājsistēmu robotu prasībām un vienaikus ērti lietojama un uztverama cilvēkiem. Mēs esam pārliecināti, ka mums ir izdevies veiksmīgi izpildīt abus uzdevumus.

Dotajā brīdī mājas lapa aktīvi tiek virzīta meklētājos un jau ir sasniegusi augstus reitingus daudzos no svarīgākajiem meklēšanas atslēgvārdiem.

Pēc statistikas lielākā daļa lietotāju lieto mājas lapu no mobilās ierīces, tāpēc bija svarīgi izstrādāt tās adaptīvo versiju, ievērojot ērtas lietošanas principus uz maziem ekrāniem, tāpēc daudzas no funkcijām ievērojami atšķiras staro mobilo un datora virsiju, jo īpaši veidā, kā tās tiek attēlotas uz maziem ekrāniem. Šajā projektā prakstiski nebija iespējas izmantot tipisku adaptīvu versiju, kad mājas lapa pielāgojas automātiski. Viens dizains tika zīmēts prieš trīs dažādu ekrānu izmēriem, kas atkarībā no ekrāna platuma ieņēma piemērotāko formu.

Mājas lapa ir responsīva un vienlīdz ērti lietojama visos ekrānu izmēros.