Truck
09 / 06 / 2019

Mājas lapa - ciemati.lv
kompānijai Domuss

Mūsu klients – ASV investīciju fondu grupas NCH uzņēmums - kompānija Domuss, kas Latvijā darbojas jau vairāk nekā 20 gadus. Uzņēmuma projekti ir: Rīga Plaza, Basteja pasāža, Mežaparka rezidences, Ģipša fabrika, Felicity Apartments, Nordic Villages un citi.

Mūsu uzdevums bija izveidot mājas lapu projektam Nordic Villages - zemes gabalu un privātmāju pārdošana Rīgas priekšpilsētās (Babītē, Ādažos, Mārupē, Salaspilī un Carnikavā).


Mājas lapas uzdevums - maksimāli detalizēti pastāstīt par uzņēmuma piedāvātajiem privātmāju ciematiem un sniegt ērtu iespēju izvēlēties zemes gabalus ar vai bez apbūves.

Mums izdevās izveidot mājas lapu, kas vienozīmīgi izceļas uz konkurentu fona. 

Lietotājiem – mājas lapa ir ērta un viegli uztverama, savukārt mūsu pasūtītājam – tas ir galvenais darba instruments, kas lieliski tiek galā ar uzdotajiem uzdevumiem. 

Jau no pirmās lapas mēs stāstam par galvenajām uzņēmuma piedāvātajām priekšrocībām, radām uzticamību un ieinteresējam potenciālo pircēju.


Katram ciematiņam ir sava landing lapa un sava informācijas pasniegšanas struktūra.

Uzdevums – ne tikai maksimāli detalizēti pastāstīt par ciematiņu no tā tehnisko pusi, bet arī radīt un nodot pareizo atmosfēru, galvenās priekšrocības un augstās kvalitātes piedāvājumu.

Bez landing lapas katram atsevišķam ciematam ir paredzēti: lapa ar ciemata interaktīvo karti, lapa ar māju aprakstiem, galerija, tehniskais ciemata apskats un daudz kas cits.

Katrā ciemata lapā ir call-to-action, lai potenciālais klients spētu ātri sazināties ar uzņēmuma menedžeri. Tādā veidā veidojas pieprasījumu un potenciālo klientu bāze.

Ciematiņa interaktīvā karte –
tā ir lieliska iespēja ātri apskatīt un iepazīties ar zemes gabalu izvietojumiem ciemata kartē un viegli izvēlēties sev vēlamāko objektu. Tāpat kā visa mājas lapas informāciju, tā arī ciematu kartes mūsu pasūtītājs var rediģēt patstāvīgi, izmantojot CMS (mājas lapas admin-paneli). Tāpēc objektu statusi un cena vienmēr ir aktuāli lapas apskates brīdī.

Ir paredzēts arī tabulas veida objektu apskats, kuru var viegli izdrukāt vai saglabāt PDF formātā. Novietojot peles kursoru uz rindu objektu tabulā, tiek parādīts neliels ieskats ar norādi uz objektu ciemata kartē, kas ir ļoti ērti.

 


Lappusi ar detalizētu mājas aprakstu var pilnībā kontrolēt pasūtītājs caur CMS (admin-paneli). Mājas lapā ir apkopota visa informācija par māju, ieskaitot fotogrāfijas, plānus, priekšskatījumi par mājas atrašanos ciemata kartē, kā arī iespējas saņemt kredītu.   

Tāpat ir paredzētas vairākas ērtas funkcijas, piemēram, informācijas eksportēšana uz PDF, informācijas drukāšana, iespēja sazināties ar menedžeri tieši no objekta lappuses, kā arī iespēja padalīties ar informāciju sociālajos tīklos.

 

Viens no mājas lapas uzdevumiem ir sniegt ērtu iespēju eksportēt objektu informāciju PDF formātā. Šim mērķim mēs izveidojām funkciju, kas automātiski pielāgo mājas lapā esošo informāciju par ciematu PDF formātam. Dotā funkcija ir ērta ne tikai potenciālajiem pircējiem, bet galvenokārt – kompānijas menedžeriem, kuri aktīvi izmanto PDF savā darbā ar klientiem.


Īpašu uzmanību mēs veltījām lapas mobilajai versijai. Mājas lapa ne tikai pielāgojas mazajiem viedtelefonu ekrāniem, bet reizēm pat krasi izmainās, lai klientam nodrošinātu maksimāli ērtāku navigāciju.

Vēlamies arī atzīmēt plašo mājas lapas CMS (admin-paneļa) funkcionalitāti, kas ļauj pasūtītājam patstāvīgi izveidot jaunu iekšlapu, tāpat arī rediģēt visu mājas lapas informāciju bez programmētāja.

Pēc mājas lapas publicēšanas mēs turpinām to atbalstīt un uzlabot tās darbību saskaņā ar pasūtītāja vajadzībām.