Truck
3D vizualizācijas

3D vizualizācijas

Pasūti 3D vizualizāciju un pārdod ātrāk

Ar 3D vizualizāciju iespējams radīt reālistisku attēlu jebkam, kas atrodas ideju līmenī, ražošanas vai celtniecības stadijā. 3D arhitekts pārvērtīs vēl neeksistējošu objektu košā attēlā, ļaujot jums skaidri redzēt, kāds ir potenciālais iznākums. Trīs dimensiju attēli ļoti bieži tiek izmantoti nekustāmā īpašuma nozarē, kur arhitekti atspoguļo jauna projekta ideju, interjera dizaineri vizualizē telpu iekārtojumu un dizainu, bet nekustamā īpašuma attīstītāji un pārdevēji demonstrē vēl būvniecības satadijā esošos īpašumus saviem pircējiem. 

Nereti 3D tehnoloģiju izmantojam, lai vizualizētu mēbeles, iepakojumus, tehniku un dažādu objektu šķērsgriezumus. 

Mūsu 3D dizaineri pratīs uzzīmēt košus un grandiozus attēlus arī tad, ja vienīgais jūsu idejas materiāls ir zīmējums uz papīra.

 Biežāk uzdotie jautājumi: 

  • Es nosūtīju Jūsu komandai informāciju par savu projektu, kas notiek tālāk?

Kāds no mūsu komandas sazināsies ar Jums 24 stundu laikā un pieprasīs papildus informāciju, piemēram, projekta vai produkta skices, DWG plānus un citu informāciju, ja tāda būs nepieciešama. Kad saņemsism nepieciešamo informāciju, mēs nosūtīsim Jums izmaksasu un termiņus, kā arī savus priekšlikumus. 

  • Vai es varu maksāt pēc tam, kad 3D vizualizācija būs pabeigta? 

Mūsu uzņēmuma politika paredz avanasa maksājumu 50% apmērā no līguma summas, atlikusī summa tiek maksāta, kad vizualizācija ir pabeigta. Šāds maksājumu sadalījums nodrošina, ka klienti savlaicīgi iesniedz informāciju, ir ieinteresēti pabeigt vizualizāciju, kā arī mūsu komanda var nodoršināt maksimāli ātru darba rezultātu. 

  • Vai ir iespējams uzzīmēt 3D vizualizāciju, ja man nav detalizēta ēkas vai produkta prototipa? 

Nereti zīmējam jau uzūvētas ēkas vai produktus balstoties tikai uz skicēm vai fotogrāfijām, kurās redzams objekts. Viens no mūsu komandas lielākajiem izaicinājumiem bija iepirkšanās pilsētiņas 3D vizualizācijas izstrāde, kas tika zīmēta balstoties tikai uz terirorijas robežām un klienta idejām, mums nebija ne plānojumu, ne projekta pat ne ar roku uzzīmētu skiču. 

Lai noskaidrotu sava projekta izmaksas un mūsu redzējumu, sazinies ar mūsu komandu rakstot e-pastu uz hello@amparo.lv vai zvanot uz +371 26463212


Portfolio