Truck
Amparo web studio

Mājas lapu
izstrāde

Profesionāli nodarbojoties ar mājaslapu izstrādi un attīstīšanu, mēs protam sadzirdēt klientu un saprast, kurš risinājums būs piemērots tieši viņam. Amparo spēj realizēt jebkuru jūsu ideju – no estētiski lakoniska varianta līdz visambiciozākajam uzdevumam!

Amparo web studio

Pilna servisa mājas lapu izstrāde

Mājaslapa ir pirmais iespaids, ko atstājat uz potenciālo klientu. Tai jābūt skaidri strukturētai, vizuāli pievilcīgai un jāatbilst svarīgākajai funkcijai – iepazīstināt, pastāstīt vairāk un ieinteresēt veikt pirkumu. Kopā ar klientu mēs speram 8 mājaslapas izstrādes soļus, lai atrastu labāko risinājumu šo mērķu sasniegšanai.

 • Analīze un stratēģija

  Veiksmīgas mājas lapas pamatā nav nejaušības, bet gan mērķtiecīga gatavošanās. Jebkuras mājas lapas izstrāde sākas ar analīzi un stratēģiju, kas ietver produkta un nozares izpēti digitālājā vidē. Definējam auditoriju, reklāmas kanālus un biznesa mērķus.

 • Struktūras projektēšana

  Plānojam uz klienta paradumiem un lietošanas apstākļiem balstītu informācijas arhitektūru ar mērķi radīt mājas lapu, kas pielāgojas klientam jebkuros lietošanas apstākļos. Rezultātā lapu varēs ērti jebkuros apstākļos.

 • SEO un saturs

  Veidojam satura un funkcionalitātes struktūru atbilstoši SEO prasībām, tādā veidā palielinot mājas lapas potenciālu nonākt Google topa vietās. Ar pārdomātu komunikācijas stratēģiju un saturu pārliecināsim apmeklētājus kļūt par jūsu klientiem.

 • Responsīvs dizains

  Mēs nezīmējam vienkāršas mājas lapas, mēs radām unikālas dizaina koncepcijas, kuru pamatā ir rūpīgi izplānota stratēģija. Tā vietā, lai kopētu dizainus, ko izvedojuši kādas nozares konkurenti, mēs uzzīmējam labākus un radām līderus.

 • Programmēšana

  Mūsu komandā ir CSS, PHP, tai skaitā Java Script u.c. programmēšanas valodu profesionāļi, kas radījuši elastīgu Amparo platfomu uz kuras spējam radīt SEO optimizētas, drošas un funkcionālas mājas lapas atbilstoši jebkurām klienta vajadzībām.

 • Satura vadības panelis

  Esam izstrādājuši multifunkcionālu satura vadības paneli, ar kura palīdzību varēsiet organizēt mājas lapas saturu, ērti pievienot produktus, mainīt SEO datus un administrēt klientus. Papildus standarta funkcionalitātei iespējams realizēt specifiskas funkcijas uzņēmuma darba automatizēšanai.

 • Hostings

  Izstrādes procesā mājas lapa tiks izvietota uz demo servera, kas nodrošinās brīvu pieeju mājaslapas dizainam, saturam un funkcionalitātei izstrādes laikā. Kad lapa būs pabeigta, publicēsim to pastāvīgās uzturēšanas serverī, nodrošināsim lapas dublikātu, kā arī uzstādīsim jūsu mājas lapai SSL drošības sertifikātu.

 • Mājas lapas virzīšana

  Izvēlēsimies pareizos digitālā mārketinga rīkus, lai mājas lapa sasniegtu jūsu klientus visā pasaulē. Mēs zinām, kā palielināt apmeklējumu skaitu jūsu potenciālo klientu vidū, kur meklēt jaunākās "fīčas" un kā padarīt mājas lapu par līderi online meklēšanas sistēmās.

Neierobežotas iespējas

Neatkarīgi no jūsu darbības virziena – vai tā ir nekustamā īpašuma pārdošana, radošā aģentūra vai viesnīcu bizness – jūsu vietnei ir jāpilda noteikti uzdevumi. Mums nav vienas universālas atslēgas – katram klientam izstrādājam individuālu, tieši viņam piemērotu risinājumu!

 • Koorporatīvās mājas lapas
 • Mājas lapas web servisiem
 • Web katalogi
 • Interneta veikali
 • Landing lapas
 • Portāli, vortāli un blogi
 • Startup projekti
 • Individuāli web risinājumi
Nozarēm pielāgoti digitālie risinājumi:

Ko vēl mums var uzticēt?

Kopā ar jums esam izveidojuši ideālu uzņēmuma tēlu, un nākamais solis ir izvēlēties pareizos rīkus, lai mājaslapa ieņemtu vadošās pozīcijas populārākajās meklētājprogrammās. Mēs sekojam tendencēm un atlasām pareizākās mārketinga “fīčas” jūsu vietnes reklāmai, nodrošinot, ka starp vairākiem piedāvājumiem klients pievērsīs uzmanību tieši jūsējam. Tāpat mēs palīdzēsim izstrādāt korporatīvo stilu un veiksim jebkurus grafiskā dizaina darbus – no logotipa līdz prezentāciju un bukletu veidošanai.

Publiskā tēla veidošana
Produktu un pakalpojumu prezentācija
Pārdošanas apjomu palielināšana

Ko stāsta klienti

01/03
01/03