Truck
01 / 02 / 2017

Mājaslapa-katalogs
"Powerscreen Latvia"

 

"Powerscreen Latvia" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar drupināšanas, sijāšanas un mazgāšanas iekārtu piegādi, apkalpošanu un rezerves daļu nodrošināšanu Latvijā un Baltijas valstīs. Uzņēmums piedāvā iekārtas no Powerscreen, Terex Washing Systems un Rubble Master oficiālajiem pārstāvjiem. 

Galvenais uzdevums bija apvienot trīs brendu katalogus vienāmājas lapā tā, lai lietotājs spētu orientēties starp iekārtām, kas nāk no trīs dažādiem piegādātājiem. Vadoties pēc fakta, ka iekārtu meklēs gan profesionālis, gan lietoājs, kas nav līdz šim saskāries ar iekārtām, mēs izveidojām 3 līmeņu meklēšanas funkcijas: meklēt pēc atslēgas vārda, pēc brenda un iekārtas tipa vai pēc pārstrādājamā materiāla.

 

Powerscreen Latvia galvenā lapa.

 

Zīmola Powerscreen prezentācija.

 

Zīmola Terex Washing Systems prezentācija.

 

Zīmola Rubble Master prezentācija.

 

Iekārtu katalogs ir ērti lietojams arī mobilajās ierīcēs.

 

 

  • Funkcionalitātes projektēšana
  • Interaktīva dizaina izstrāde
  • Satura vadības paneļa programmēšana
  • Tekstu rakstīšana
  • SEO optimizācija

 

Mājaslapas saturs tika vaidots kopā ar SEO speciālistu un kopiraiteri ar mērķi radīt tekstus, kad vienlīdz labi uzrunā lietotāju un tanī pašā laikā atbilst Google meklētājsistēmas prasībām. Papildus tekstuālajam un vizuālajam saturam pievienojām PDF failus, lai nodrošinātu detalizētu produkta aprakstu un vienlaikus aizpildītu mājaslapu ar papildus saturu, kas veicina SEO optimizāciju.

www.powerscreen.lv